Policjanci z pruszkowskiej „drogówki” zatrzymali mężczyznę podejrzanego o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo 25-latek spowodował kolizję drogową, a badanie alkomatem wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty karne.

Wczoraj po godzinie 20-tej w Jankach na Alei Krakowskiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący skodą uderzył w jadącego nissana. Na miejscu policjanci od siedzącego za kierownicą 25-letniego obywatela Ukrainy, wyczuli alkohol. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście nikt w tej kolizji nie ucierpiał.

Po czynnościach na komisariacie 25-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut prowadzenia pojazdem w stanie nietrzeźwości, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

 

kk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.