Przed nami kolejna miejska impreza. Prezydent Miasta Pruszkowa zaprasza na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli "Koncert do północy". W tym roku muzyczne spotkanie z gwiazdami Stanisławą Celińską i Krzes... więcej

 • Marihuana w słoiku

  Kryminalni z Michałowic zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co zgodzenie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współpracy przy opracowaniu Programu współpracy na 2020 rok więcej

 • Święto Policji Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie

  14 lipca 2019 roku, w Brwinowie odbyło się Święto Policji - Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, obchodzone w 100.rocznicę powołania Policji Państwowej. Gościem honorowym uroczystości był Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej, który w asyście młodszego inspektora Jerzego Sztuca – Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie, wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz listy gratulacyjne. Awanse na wyższy stopień policyjny otrzymało łącznie 84 funkcjonariuszy z jednostek i komórek organizacyjnych pruszkowskiej komendy. Po uroczystym apelu odbył się II piknik rodzinny „Bezpieczny Powiat Pruszkowski”.

 • Punkt wydawania Karty Mieszkańca Pruszkowa, Karty Metropolitalnej, Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, Pruszkowskiej Karty Dużej Rodziny oraz Ogólnopolskiej Karty Seniora w dniach od 08 lipca 2019 do ... więcej

 • Odpowie za oszustwa internetowe

  Mieszkanka gminy Nadarzyn straciła pieniądze po tym, jak „zatrudniła się” u 26-letniego mężczyzny w Internecie. Policjanci, intensywnie pracowali nad ustaleniem oferującego pracę i dzięki ich pracy wykrywczej namierzyli oszusta w Warszawie. Okazał się nim 26-latek. Podejrzany usłyszał już zarzuty karne. Grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 • Śmiertelny wypadek w Pruszkowie

  Wczoraj po godzinie 14.00 na ul. Domaniewskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu pojazdu ciężarowego ze skuterem na miejscu zginęła kierująca skuterem. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze!

 • W związku z przebudową skrzyżowania Al. Wojska Polskiego z ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej w dniach od 06.07.2019 r. do dnia 31.07.2019 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu polegająca n... więcej

 • Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany

  Policjanci z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi i nakazem doprowadzenia. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi 5,5 roku.

 • Wszystkie projekty, które po weryfikacji formalnej otrzymały opinię pozytywną zostały przekazane do weryfikacji szczegółowej, która obejmuje konsultację projektu w odpowiednich wydziałach Urzędu Miast... więcej

 • Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji do Brwinowa

  Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie ma zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu pruszkowskiego do wzięcia udziału uroczystościach związanych z tegorocznym Świętem Policji i 100. Rocznica powstania Policji Państwowej Uroczysty apel odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godzinie 12.30 na ul. Rynek w Brwinowie. Po uroczystości, od godziny 13.30 zapraszamy wszystkich na II Piknik Rodzinny „Bezpieczny Powiat Pruszkowski” na placu przy ul. Piłsudskiego i Przejazd.

 • Trzech nietrzeźwych zatrzymanych jednego dnia

  Trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci podczas służby w minioną niedzielę. Zatrzymani mężczyźni mieli w organizmie od 2,4 do 0,6 promila alkoholu. Zatrzymani poniosą odpowiedzialność karną za swoje nieodpowiedziane zachowanie.