Noc z Mickiewiczem - Salon Poezji w Powiecie Pruszkowskim
W magicznej atmosferze słowa połączą się z muzyką, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich miłośników literatury. Już wkrótce, mieszkańcy naszej społeczności będą mieli niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w Salonie Poezji "Mickiewicz", gdzie dialogi z "Pana Tadeusza" ożyją na nowo w interpretacji znanych aktorek, a poezja spotka się z muzyką w wykonaniu utalentowanej wokalistki.
  • Wydarzenie odbędzie się już niedługo, a bezpłatne zaproszenia czekają na chętnych.
  • Magdalena Schejbal i Milena Suszyńska przeniosą nas w świat Telimeny i Zosi z "Pana Tadeusza".
  • Katarzyna Łochowska przejmująco połączy poezję z muzyką, wprowadzając słuchaczy w stan zadumy.
  • Bezpłatne bilety można zdobyć online oraz w Młodzieżowym Domu Kultury, a jedna osoba ma możliwość odbioru maksymalnie dwóch wejściówek.

Zapraszamy do doświadczenia tej unikalnej mieszanki literatury i muzyki, która na pewno zostawi w sercach słuchaczy niezapomniane wrażenia. To wyjątkowa okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak klasyczne dzieła literatury polskiej mogą zostać odświeżone i przedstawione w nowej, fascynującej formie. Nie przegapcie szansy na spędzenie wieczoru w towarzystwie wielkich słów i emocji. Do zobaczenia na Salonie Poezji "Mickiewicz"!

Warto zaznaczyć, że każde wydarzenie kulturalne w naszej społeczności jest szansą na budowanie więzi międzyludzkich, rozwijanie zainteresowań oraz celebrację piękna słowa i muzyki, które od wieków inspirują i zachwycają. Salon Poezji "Mickiewicz" jest wydarzeniem, które z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów literatury i sztuki, pragnących wspólnie przeżywać momenty, gdzie kultura staje się pomostem łączącym pokolenia.


Opierając się na: Powiat Pruszkowski