W dniu wczorajszym w związku z odejściem na emeryturę po 26 latach służby, w pruszkowskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinspektora Artura Fronczka. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Naczelnikowi złożył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie młodszy inspektor Jerzy Sztuc, I Zastępca Komendanta nadkomisarz Paweł Krauz oraz Zastępca Komendanta młodszy inspektor Krzysztof Bujnowski.

Podinspektor Artur Fronczak rozpoczął służbę w policji w 1992 roku. Dwa lata później rozpoczął pracę w Wydziale Kryminalnym pruszkowskiej komendy, z którym był związany do końca służby. W 2005 roku został kierownikiem zespołu operacyjno-' rozpoznawczego, a od 2008 roku pełnił funkcję na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Naczelnikiem tego wydziału został w 2011 roku. Odznaczony srebrną i brązową odznaką "Zasłużony policjant" oraz medalem za długoletnią służbę.  

Podinspektor Fronczak jest również absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie w 2005 roku uzyskał dyplom na kierunku Pedagogiki Resocjalizacyjnej. Rok później ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Z dniem 22 lutego br., po 26 latach służby, podinspektor Artur Fronczak odszedł na emeryturę. Z tej okazji w pruszkowskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej oraz całego Wydziału Kryminalnego i pracowników cywilnych. Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie młodszy inspektor Jerzy Sztuc podziękował Panu Naczelnikowi za wieloletnią i owocną pracę, sprawne dowodzenie podległym wydziałem i życzył dalszych sukcesów.

Na pożegnanie Pan Naczelnik otrzymał z rąk Komendanta pamiątkową szablę z dedykacją oraz napisem „Bóg Honor Ojczyzna”.  

ms

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.