Komendant Stołeczny Policji powołał nowego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie, powierzając obowiązki na tym stanowisku, młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Bujnowskiemu. Dzisiaj w komendzie w Pruszkowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wprowadzono Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji.

Młodszy inspektor Krzysztof Bujnowski pracę w Policji rozpoczął w 1994 roku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji i do dnia 31 stycznia 2019 roku swoją służbę związał z tym wydziałem. W lipcu 2005 roku został mianowany na stanowisko Zastępcy Naczelnika WRD KSP, od 1 sierpnia 2008 roku objął stanowisko Naczelnika tego wydziału.

Od dnia 1 lutego 2019r., Komendant Stołeczny Policji powierzył młodszemu inspektorowi Krzysztofowi Bujnowskiemu obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej rozkaz swojemu zastępcy wręczył Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie młodszy inspektor Jerzy Sztuc.

 

kk

  • Wprowadzenie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie
  • Wprowadzenie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie
  • Wprowadzenie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.