Szukasz wzruszającego prezentu na Dzień Kobiet? Wybierz ramkę Spotify ze zdjęciem i tekstem!

8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet, ustanowiony został przez ONZ już w 1975 roku. Także w Polsce to ważne święto, któremu towarzyszą mu różnorodne wydarzenia kulturalne, rozrywkowe oraz charytatywne. Jeśli nie wiemy czym z tej okazji obdarować ukochaną kobietę, w tym roku postawmy na oryginalność i wybierzmy personalizowaną ramkę z muzyką.

Dlaczego ramka Spotify to dobry pomysł na prezent?

Powstanie Dnia Kobiet było ukłonem w stronę wszystkich pań – za ich starania o uznanie równości płci, walkę o prawa kobiet oraz ich ważną rolę jaką pełnią w społeczeństwie. Do dziś z tej okazji odbywają się nie tylko wystawy czy koncerty, ale i liczne pochody oraz akcje społeczne. W ten sposób możemy uczcić nie tylko ogromne osiągnięcia poprzednich pokoleń kobiet, ale i celebrować postępy, jakie zaszły w ciągu ostatnich dekad.

W naszym kraju ten dzień świętujemy zarówno w pracy, jak i po godzinach. Nie ma już wprawdzie zwyczaju dawania podarunków w postaci rajstop i bukietu goździków, jak w czasach PRL-u, ale tradycja obdarowywania pań drobiazgami pozostała.

Jakie prezenty najczęściej otrzymuje tego dnia damska część społeczeństwa? Zazwyczaj są to:

  • piękne kwiaty (coraz częściej także doniczkowe),
  • kosmetyki,
  • vouchery na zabiegi pielęgnacyjne typu masaż czy manicure,
  • słodycze,
  • drobna biżuteria,
  • książki.

To urocze i bardzo miłe prezenty, jednak czasem warto zaszaleć i poszukać czegoś, co będzie niespodzianką dla obdarowanej osoby. Takim prezentem może być krótka wycieczka za miasto, opłacona sesja zdjęciowa albo coś, co nie tylko zaskoczy, ale i wzruszy – na przykład personalizowana ramka ze zdjęciem i piosenką Spotify.

Możemy zdecydować się na umieszczenie własnego zdjęcia na ramce

Możemy zdecydować się na umieszczenie własnego zdjęcia na ramce

Ramka Spotify – wyjątkowa pamiątka dla bliskiej osoby

To personalizowana, grawerowana płytka ze szkła organicznego o grubości 4 mm, umieszczona na solidnej, dedykowanej podstawce. W podstawie znajduje się oświetlenie LED, którym można sterować za pomocą wygodnego pilota. Dzięki takiej konstrukcji włączona ramka z muzyką wygląda jak hologram 3D (światło LED daje delikatną poświatę w 16 odcieniach do wyboru) – takie ramki Spotify kupisz w sklepie Plexido.

Grawer wykonuje się nowoczesną metodą UV niewrażliwą na działanie światła, a tworzywo, z którego wykonana jest szybka nie ma ostrych krawędzi i jest odporne na zarysowania. Co istotne podstawka, która emituje światło nie nagrzewa się, jest więc bardzo bezpieczna. Można ją ładować za pomocą kabla USB.

Piosenka może mieć obok fragment tekstu

Piosenka może mieć obok fragment tekstu

Aby ramka była wyjątkowa, samodzielnie wybieramy co się na niej znajdzie:

  • tytuł piosenki (możemy też umieścić fragment tekstu),
  • grafikę (może to być na przykład zdjęcie obdarowanej osoby lub okładka płyty),
  • dowolną minutę wybranej piosenki (w formie linku lub kodu do Spotify),
  • orientację ramki – pionową lub poziomą.

Jak wybrać ramkę Spotify na Dzień Kobiet?

Pierwsze i najważniejsze pytanie brzmi: co lubi obdarowywana osoba i na jaki utwór zdecydować się na Spotify? Ramka szklana z grawerem powinna być przede wszystkim przemyślana. Szukając pomysłu dla przyjaciółki albo siostry możemy się wykazać pomysłowością – od ulubionej melodii, przy której szalałyście w klubie, po śmieszną piosenkę z dzieciństwa z umieszczonym obok zabawnym zdjęciem.

Dla mamy możemy wybrać grawer z ulubioną piosenką lub utwór, który naszym zdaniem najlepiej oddaje jej pozytywne cechy. Ukochanej natomiast spodoba się zarówno coś w romantycznym klimacie, jak i kawałek utworu, który pokaże jej, jak ważna dla nas jest.

Sami zdecydujmy, jaki utwór stanie się prezentem na Dzień Kobiet

Sami zdecydujmy, jaki utwór stanie się prezentem na Dzień Kobiet

Podsumowanie

Nowoczesna, elegancka i wyjątkowa - taka jest muzyczna ramka Spotify. Dzięki opcji samodzielnego wyboru umieszczonych na niej treści możemy mieć pewność, że zamówiony przez nas model będzie jedyny i niepowtarzalny. Podaruj bliskiej kobiecie prezent, który ją ucieszy, wzruszy i będzie cieszył oko przez długi czas.