Rekrutacja do grup w Szkole Kompetencji Soward Pruszków

2 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Rekrutacja do grup w Szkole Kompetencji Soward Pruszków

Szkoła Kompetencji Soward w Pruszkowie prowadzi nabór do nowych grup dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy proszą rodziców o wskazanie preferowanych terminów zajęć oraz informują o dostępnych przedziałach wiekowych. Zajęcia prowadzi instruktorka Jończyk Eliza.

Informacje o terminie i miejscu

Data i godzina: sobota, 6 września 2025, godz. 16:00 (CEST)

Miejsce: Pruszków, ul. Bolesława Prusa 12

Kto może się zapisać i dostępne grupy

Rekrutacja obejmuje dzieci i młodzież w różnych przedziałach wiekowych. Organizatorzy przygotowali propozycje terminów, prosząc jednocześnie rodziców o informację, które terminy będą dla nich najwygodniejsze — te preferencje zostaną uwzględnione przy formowaniu nowych grup.

  • Wtorek, godz. 16:00 – grupa dla uczniów w wieku 10–15 lat
  • Czwartek, godz. 16:00 – grupa dla dzieci w wieku 8–10 lat
  • Sobota, godz. 16:00 – zajęcia dla starszych uczestników
  • Sobota, godz. 17:30 – grupa dla dzieci w wieku 8–10 lat

O zajęciach i organizatorze

W opisie rekrutacji szkoła podkreśla kreatywne podejście do rozwoju kompetencji uczestników, a także dbałość o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń — nawet w żartobliwym tonie wskazano, że instruktorka potrafi wykonać skomplikowane zadania, by zapewnić opiekę i właściwy przebieg zajęć. Jeśli chcesz zapisać dziecko, przekaż organizatorom, które terminy są dla Was najwygodniejsze — informacje te będą brane pod uwagę przy tworzeniu grup.

Prośba do uczestników

Organizatorzy proszą o udostępnianie informacji o naborze, aby dotarła do rodzin, które mogłyby potrzebować wsparcia rozwojowego dla dzieci. Kontakt i zapisy realizowane są przez szkołę Soward Pruszków.

Autor: info_wydarzenia