Szkoła Podstawowa nr 4 z Pruszkowa znów w czołówce sportowego Mazowsza

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II z Pruszkowa ponownie stanęła na podium mazowieckich rozgrywek i przywiozła do miasta ważne puchary. Sukces pojawił się po serii zwycięstw na etapach miejskim, powiatowym i międzypowiatowym, a oficjalne wręczenie odbyło się podczas finału w stolicy. To kolejny dowód na sportową tradycję placówki, który ogłoszono także przy okazji jubileuszu szkoły.
- Sukces w XXVII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
- Pruszków z pucharami podczas finału w Warszawie
Sukces w XXVII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
W klasyfikacji generalnej XXVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2024-2025 w kategorii Dzieci Szkoła Podstawowa nr 4 zajęła II MIEJSCE. To powtórzenie zeszłorocznego wyniku — w poprzednim roku również była druga, a w sezonie 2022/2023 szkoła zdobyła tytuł MISTRZA MAZOWSZA. Sukces to efekt startów w wielu dyscyplinach i wygranych na poszczególnych etapach rywalizacji.
Pruszków z pucharami podczas finału w Warszawie
Podczas uroczystego zakończenia zawodów, które odbyło się w CRS Bielany w Warszawie w dniu 24 października 2025, nauczyciele Agata Chrzanowska i Rafał Grochocki odebrali w imieniu swoim i dyrektora Marii Stawskiej PUCHAR WICEMISTRZOSTWA MAZOWSZA oraz PUCHAR za II MIEJSCE dla POWIATU PRUSZKOWSKIEGO. Sukces został dodatkowo ogłoszony podczas obchodów 50-lecia szkoły; gratulacje składali uczniowie, trenerzy i nauczyciele zaangażowani w przygotowanie do zawodów.
na podstawie: Urząd Miejski w Pruszkowie.
Ostatnie Artykuły

Andersen, łabędzie i motyle - przedszkolaki ożywiły Filię nr 1

Strefa Kina w Filii nr 6 - DKF wraca z seansem, o którym chce się rozmawiać

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w Pruszkowie z limitem trzech wyborów

III Gala Sportu w powiecie pruszkowskim wyłoniła tych, którzy nadają ton

Mariusz Szczygieł w Pruszkowie - wieczór, który zostawił po sobie literacki ślad
![[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Znicz Pruszków 2:2 w Betclic 1. lidze](/images/mecz/slask-wroclaw-znicz-pruszkow-18042026-22-2.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Znicz Pruszków 2:2 w Betclic 1. lidze

Kosmos wpadł do Pruszkowa - dzieci odkrywały historię Neila Armstronga

Pruszków narysowany na nowo - uczniowie zamienili budynki w wizualne historie

Chiński po sąsiedzku w Filii nr 5 - herbata, rozmowy i pierwsze zwroty

Pruszkowski rower miejski wraca z nową stacją i darmowym startem

Filiżanki, poezja i kolory - Pruszków malował wspomnienia razem

Przelicznik walut – jak sprawdzić realny kurs i faktyczną wartość pieniędzy

Autobus linii 5 pojedzie objazdem przez Al. Jerozolimskie i Piastowską

