UM Pruszków: Linia zastępcza ZS1
W związku z robotami na linii kolejowej na odcinku Warszawa
Włochy Pruszków, w najbliższą sobotę i niedzielę 30 i 31 marca 2019 roku nastąpi zmiana organizacji połączeń kolejowych na tej trasie. Część pociągów SKM linii S1 kursować będzie w relacji skróconej Otwock
Warszawa
Zachodnia. Niektóre pociągi dojeżdżające do Pruszkowa kursować będą z pominięciem stacji Włochy, Ursus, Ursus-Niedźwiadek, Piastów. Również część pociągów Kolei Mazowieckich kursować będzie z pominięciem Włoch, Ursusa, Ursusa-Niedźwiadka i Piastowa.
W tych dniach uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa ZS1 na trasie: Warszawa
Dw. Zachodni Al. Jerozolimskie Piastów: al. Tysiąclecia rondo Kaczorowskiego al. Tysiąclecia Al. Jerozolimskie Pruszków: al. Wojska Polskiego T. Kościuszki H. Sienkiewicza S. Staszica Powstańców Plantowa al. Wojska Polskiego Os. Staszica (pętla).
Autobusy linii ZS1 zatrzymują się tylko na wybranych przystankach.
Szczegółowy rozkład jazdy:
ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&d=2019-03-30&l=1&q=ZS1
Bilety ZTM wszystkich rodzajów (z uwzględnieniem stref biletowych) honorowane będą w pociągach KM na odcinku Pruszków
Warszawa
Wschodnia.
Pasażerowie z biletami kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 30.03. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.
Bilety KM (do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe) ważne będą w pociągach SKM linii: S1 na odcinku Pruszków Warszawa Wschodnia, S2, S3 na odcinku Warszawa Wschodnia Warszawa Zachodnia; a także w autobusach: ZS1 na całej trasie (Dw. Zachodni Pruszków Os. Staszica/pętla), 717 na odcinku Dw. Zachodni Piastów Traugutta, 517 na odcinku Centrum Ursus-Niedźwiadek, 127 na odcinku Centrum PKP Włochy, N35 i N85 na całej trasie, N01 na odcinku Rondo Zesłańców Syberyjskich PKP Włochy oraz w innych liniach, których kursowanie pokrywa się z trasami ww. linii.
Urząd Miasta Pruszkowa,
pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/linia-zastepcza-zs1
Ostatnie Artykuły

W Raszynie policja wraca do starych wniosków o bezpieczeństwie mieszkańców

Bubuś po ciężkiej walce szuka domu. To szczeniak, który nie stracił zaufania

Szydełko, zakładki i książki - pruszkowska biblioteka połączyła pokolenia

Pruszków zakwita latem - Wianki z macierzanki wracają do parku

Książki, teatrzyk i maniery - tak biblioteka zaczarowała pruszkowskie przedszkolaki

Ocean książek w Pruszkowie - Filia nr 3 zanurzyła się w marynistycznych historiach

Kocie opowieści w Książnicy Pruszkowskiej - dzieci dały się wciągnąć w mruczący świat 📚🐱

Czy łatwy dostęp do lekarza zmienia podejście pacjentów do zdrowia?

Karate, kino i mammobus. Tydzień w Pruszkowie będzie wyjątkowo gęsty

Mundurowi pilnują procesji w gminie Michałowice - ruch pod kontrolą

Krew oddadzą przy komendzie - pruszkowska akcja ma otwarty charakter

Długi weekend w Pruszkowie - policja ostrzega przed kilkoma błędami

Nocny zakaz sprzedaży alkoholu w Pruszkowie. Od piątku sklepy zamkną alkoholowe działy przed 22:00

Dni Pruszkowa 2027. Miasto pyta mieszkańców o pomysły na święto
Przydatne dane teleadresowe
- Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie - kontakt, dzielnicowi, komisariaty
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie - kontakt, świadczenia i pomoc dla mieszkańców
- Parafia św. Kazimierza w Pruszkowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie - kontakt, PSZOK, zamówienie kontenera i parking
- Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - kontakt, godziny, zajęcia i wynajem
