Uczniowie z SP 4 zdobyli złoto na Mazowieckich Finałach MIMS

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 zapisali się złotymi zgłoskami na kartach mazowieckiego sportu, zdobywając pierwsze miejsce w Mazowieckich Finałach XXVI MIMS w czwórboju lekkoatletycznym. To wielkie osiągnięcie, które na długo zostanie w pamięci mieszkańców.

  1. Finały odbyły się 4 czerwca 2024 r. w Siedlcach.
  2. Drużyna chłopców zdobyła I miejsce.
  3. Skład zwycięskiej drużyny: Cyprian Lipiński, Paweł Zień, Artur Miron, Danil Kushchak, Julian Kwiatkowski, Aleksander Dąbrowski.
  4. Trenerzy: Joanna Ługowska-Szostek i Marcin Przygoda.

W finałach, które miały miejsce 4 czerwca 2024 r. w Siedlcach, reprezentacja chłopców z SP 4 zdobyła złote medale, pokonując rywali z całego Mazowsza. Osiągnięcie to jest wynikiem zaangażowania i ciężkiej pracy zarówno uczniów, jak i ich trenerów.

Skład drużyny, która sięgnęła po złoto, to: Cyprian Lipiński (klasa 7A), Paweł Zień (klasa 6B), Artur Miron (klasa 7B), Danil Kushchak (klasa 6B), Julian Kwiatkowski (klasa 6B) oraz Aleksander Dąbrowski (klasa 6B). Każdy z tych młodych sportowców dołożył swoją cegiełkę do tego znaczącego sukcesu.

Trenerzy zespołu, Joanna Ługowska-Szostek i Marcin Przygoda, mogą być dumni z wyników swoich podopiecznych. Ich zaangażowanie i profesjonalne podejście do treningów zaowocowało najwyższym miejscem na podium.

To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem na to, że nasza młodzież potrafi nie tylko rywalizować na najwyższym poziomie, ale także przynosić chlubę swojej szkole i miastu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej lokalnej społeczności.


UM Pruszków