Krzysztof Tyniec zachwycił interpretacją Brzechwy na Salonie Poezji K40
W minioną sobotę odbyło się wyjątkowe wydarzenie kulturalne – Salon Poezji K40, podczas którego mieszkańcy mogli cieszyć się interpretacjami utworów Jana Brzechwy. Spotkanie przyciągnęło zarówno dorosłych, jak i dzieci, dostarczając wszystkim niezapomnianych wrażeń.
  1. Krzysztof Tyniec mistrzowsko czytał utwory Jana Brzechwy.
  2. Wspaniały akompaniament muzyczny zapewnili Bogdan Hołownia i Katarzyna Łochowska.
  3. W wydarzeniu uczestniczyli lokalni przedstawiciele, m.in. starosta oraz dyrektor MDK.
  4. Następne spotkanie po wakacyjnej przerwie już we wrześniu.

Podczas Salonu Poezji K40, Krzysztof Tyniec zaskoczył publiczność swoimi pełnymi humoru i energii interpretacjami fragmentów wierszy oraz opowiadań Jana Brzechwy. Wyjątkowe wystąpienia aktora przeniosły słuchaczy w barwny świat twórczości Brzechwy, dostarczając licznych powodów do śmiechu i refleksji.

Nie mniej ważnym elementem spotkania był akompaniament muzyczny, który znakomicie uzupełniał recytacje. Wokalno-muzyczne występy Bogdana Hołowni oraz Katarzyny Łochowskiej wprowadzały wspaniałą atmosferę, podkreślając radosny charakter całego wydarzenia.

Salon Poezji K40 zaszczycili swoją obecnością ważni goście, w tym Adrian Ejssymont, Starosta Pruszkowski, oraz Jolanta Dąbek, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury. Ich obecność podkreśliła znaczenie tego rodzaju inicjatyw kulturalnych dla lokalnej społeczności.

Po udanym spotkaniu zapowiedziano, że kolejne wydarzenia kulturalne w ramach Salonu Poezji K40 odbędą się dopiero po wakacyjnej przerwie, we wrześniu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i zapraszamy do udziału w przyszłych edycjach! Do zobaczenia!


Źródło: Powiat Pruszkowski