UM Pruszków przedłuża termin składania ofert na dyrektora SP nr 2
Prezydent miasta ogłosił przedłużenie terminu składania ofert na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2. Nowy termin, do którego można składać aplikacje, to 21 czerwca, godzina 12:00. To świetna okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby zgłosić swoją kandydaturę.
  1. Przedłużenie terminu składania ofert
  2. Nowy termin: 21 czerwca, godz. 12:00
  3. Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2
  4. Lokalizacja: ul. Jasna

Decyzja o przedłużeniu terminu składania ofert na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 została podjęta przez Prezydenta Miasta. Jest to doskonała wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli złożyć dokumentów w pierwotnym terminie.

Nowy deadline na zgłoszenia upływa 21 czerwca o godzinie 12:00. To dodatkowy czas, który może być kluczowy dla wielu potencjalnych kandydatów, którzy potrzebują więcej czasu na przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Konkurs dotyczy prestiżowego stanowiska dyrektora w jednej z bardziej znanych szkół w naszym mieście – Szkoły Podstawowej nr 2, mieszczącej się przy ulicy Jasnej. Jeżeli masz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi, ta oferta może być dla Ciebie idealną szansą na rozwój zawodowy.

Zarządzenie w tej sprawie zostało opublikowane pod numerem 116/2024, a wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego.


Opierając się na: Urząd Miejski Pruszków