UM Pruszków: Konkurs fotograficzny PRUSZKÓW AKTYWNIE I SPORTOWO
Z rozpoczęciem drugiego semestru szkolnego, Pruszków zaprasza młodzież do rywalizacji w ramach zdrowia i zabawy! Czujesz przypływ energii po feriach? Chcesz się pochwalić swoją sportową pasją? To wyzwanie jest dla Ciebie!
  • Zachęta do utrzymania dobrej kondycji poprzez sport.
  • Informacje o konkursie fotograficznym dla uczniów szkół podstawowych.
  • Szczegóły dotyczące nagród i sposobu uczestnictwa.
  • Terminy zgłaszania prac i ogłoszenia wyników.

Po pełnych wrażeń feriach zimowych, nic tak nie dodaje energii jak aktywność fizyczna. Nie tylko wspomaga ona kondycję, ale i gwarantuje doskonałe samopoczucie. W Pruszkowie wierzymy, że każdy ma swoją ulubioną formę aktywności, od sportów zespołowych typu piłka nożna czy siatkówka, przez indywidualne dyscypliny jak taniec czy sztuki walki, aż po różnorodne atrakcje jak rower, hulajnoga czy łyżwy. Dlatego też miasto organizuje konkurs fotograficzny, który jest doskonałą okazją do podzielenia się swoją pasją i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Do udziału zabieramy młodych mieszkańców uczęszczających do pruszkowskich szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest przesłanie fotografii, która najlepiej odda, w jaki sposób aktywnie i sportowo spędzają oni czas w naszym mieście. Zdjęcia w wersji cyfrowej należy wysyłać na adres promocyjny miasta, natomiast wydruki można dostarczyć osobiście do urzędu miasta w godzinach pracy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 lutego 2024 roku, a dzień później, z niecierpliwością ogłosimy zwycięzców. Na laureatów czekają takie nagrody jak bezpłatne kursy pływania w różnych formatach, oferowane przez renomowaną szkołę SKY SWIM@GYM. Zawody odbywać się będą na Miejskiej Krytej Pływalni KAPRY, co jest świetną okazją do rozpoczęcia pływackiej przygody.

Wykażcie się kreatywnością, podzielcie się swoim entuzjazmem dla sportu i pokażcie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i dobrej zabawy ma aktywność fizyczna w Pruszkowie. Czekamy na wasze energetyczne i inspirujące zdjęcia.


Źródło: UM Pruszków