Policjanci z Komisariatu I Policji w Gliwicach prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gliwice - Zachód czynności w sprawie włamania na rachunek bankowy. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje wskazaną osobę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z Prokuraturą Rejonową Gliwice- Zachód ul. Dubois 16 Gliwice tel. 32 78 09 100.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Gliwicach prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gliwice - Zachód  czynności w sprawie włamania na rachunek bankowy - nr sprawy 4093-5.Ds.360.2023.

W dniu 14 stycznia 2023 r.  ok. godz. 14.00 kamery monitoringu zarejestrowały w Pruszkowie przy Al. Wojska Polskiego 12 wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z  Prokuraturą Rejonową Gliwice- Zachód ul. Dubois 16 Gliwice tel. 32 78 09 100 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

asp.szt. Monika Orlik

 • poszukiwany mężczyzna
  poszukiwany mężczyzna
 • poszukiwany mężczyzna
  poszukiwany mężczyzna
 • poszukiwany mężczyzna
  poszukiwany mężczyzna
 • poszukiwany mężczyzna
  poszukiwany mężczyzna