Mały remont czy zupełnie nowa łazienka? Tu znajdziesz wszystko!

Remont łazienki należy do najbardziej wymagających przedsięwzięć tego typu. Powodem jest głównie stopień trudności prac takich jak układanie płytek, montaż urządzeń sanitarnych czy wszelkie ingerencje w obrębie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Dbałość o najmniejsze szczegóły konieczna jest jednak już na etapie tworzenia projektu i wybierania poszczególnych produktów. Aby cieszyć się estetycznym i funkcjonalnym wnętrzem, należy korzystać wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i sprzętów od sprawdzonych producentów. Nie wiesz, gdzie je znaleźć? To łatwiejsze niż sądzisz!

Remont łazienki od podstaw

Samodzielny remont łazienki jest czasochłonny i skomplikowany. Widać to już na etapie planowania. Stworzenie projektu, oszacowanie budżetu oraz wybór odpowiednich sprzętów i materiałów wykończeniowych — to tylko część kwestii, o które trzeba zadbać przed rozpoczęciem prac. To zaś wymaga nie tylko czasu, ale i wiedzy — nierzadko na poziomie specjalistycznym.

Nie oznacza to jednak, że brak chęci lub możliwości jej zgłębiania przekreśla szanse na stworzenie doskonale wyglądającej i funkcjonalnego wnętrza. W takiej sytuacji po prostu odwiedź jeden z warszawskich salonów Komfort. Skorzystaj z wiedzy naszych projektantów i doradców. Z nami remont łazienki będzie szybki i łatwy, a efekt — doskonały.

Remont łazienki — o czym pamiętać?

Niezależnie od tego, czy planujesz generalny, czy mały remont łazienki, podstawą jest stworzenie przemyślanego projektu oraz planu wszystkich prac. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. 

Oczywiście nie musisz projektować pomieszczenia samodzielnie. Przeciwnie — najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego architekta wnętrz. Posiada on fachową wiedzę na temat ergonomii, kompozycji oraz kwestii technicznych, które należy wziąć pod uwagę, by zapewnić użytkownikom łazienki wygodę i bezpieczeństwo.

Projekt dopasowany do Twoich potrzeb możesz zamówić w salonach Komfort. To rozwiązanie jest podwójnie wygodne. Nie tylko zyskujesz gotowy plan, ale i zrealizujesz go w 100% przy pomocy produktów i materiałów dostępnych w naszych salonach. Całe wyposażenie łazienki w jednym miejscu to prosty sposób na szybkie zakupy i realne oszczędności.

Łazienka od A do Z

W naszych salonach znajdziesz szeroki wybór materiałów wykończeniowych do łazienek, takich jak płytki ścienne i podłogowe lub wodoodporne panele z PCV. To jednak nie wszystko. Poszukujesz nowoczesnej ceramiki sanitarnej, armatury lub mebli, dzięki którym doskonale zagospodarujesz przestrzeń? Odwiedź jeden ze sklepów Komfort! Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, dostarczając rozwiązania łączące w sobie doskonałe wzornictwo, wygodę i wysoką jakość. Wybierając elementy wyposażenia z naszej oferty, kupujesz produkty na lata — zaprojektowane, by doskonale spełniać swoje funkcje przez długi czas.

Salony Komfort w Warszawie 

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Jeden z największych sklepów z wyposażeniem łazienek w Warszawie znajduje się w dzielnicy Włochy, przy ulicy Mineralnej. Miejsce to jest świetnie skomunikowane — bliskość takich arterii jak Aleja Krakowska czy Polskiej Organizacji Wojskowej sprawia, że bez trudu dojedziesz tutaj nie tylko z najbliższej okolicy. Jeśli poruszasz się komunikacją miejską, z pewnością ucieszy Cię bliskość węzła komunikacyjnego P+R Aleja Krakowska. 

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by przeprowadzić kompleksowy remont łazienki — inspiracje, szeroką gamę produktów, a także oświetlenie, drzwi i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Jeśli poszukujesz sklepu z wyposażeniem łazienek w Warszawie prawobrzeżnej, koniecznie odwiedź nasz salon na terenie centrum handlowego “Targówek” przy ul. Malborskiej. Doskonały dojazd zapewnia bliskość Trasy Toruńskiej oraz szereg linii autobusowych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do remontu łazienki — odpłytek i innych materiałów wykończeniowych, przez armaturę i ceramikę, po meble i akcesoria ułatwiające organizację przestrzeni. 

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

https://komfort.pl/sklep/warszawa-gleboka-S223

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

https://komfort.pl/sklep/warszawa-elektronowa-S269

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

https://komfort.pl/sklep/warszawa-janki-S147