Brak pomysłu na świąteczny prezent dla malucha? Rowerek biegowy z pewnością go ucieszy!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, który dzieciom kojarzy się z wizytą Świętego Mikołaja razem z prezentami. Bliscy dwoją się troją, aby znaleźć prezent, o którym marzą chłopcy i dziewczynki. Dzieciom nie jest łatwo dogodzić, ale nasza propozycja to będzie strzał w dziesiątkę. Rowerek biegowy to niezawodny sprzęt do zabawy i nauki jednocześnie. Za jego sprawą codzienne spacery zamienią się w godziny aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, co wpłynie pozytywnie na rozwój psychofizyczny. Poznaj popularne “biegówki” Cariboo, które uczą i bawią jednocześnie. 

Zwiększają wydolność organizmu, wzmacniają mięśnie i dbają o poprawną koordynację ruchową. Musisz mieć ten pojazd!

Rowerki dla dzieci trójkołowe są wstępem do nauki równowagi, gdy Twoje dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroczki. Pojazd dla maluszka został skonstruowany tak, aby wsiadanie i zsiadanie z niego było dla dziecka komfortowe. Rowerek z funkcją regulacji kierownicy i siedziska zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy i bezpieczeństwo początkującego rowerzysty. Jest on lekki i nie wymaga składania. Nie bez przyczyny jest on hitem w ostatnich latach pod względem prezentów dla dzieci. To idealny pojazd już dla 18 miesięcznego dziecka, który sprawi mu radość od samego początku.

Niezawodne rowerki Cariboo. Wstęp do równowagi na drodze

Rowerek biegowy z trzema kołami z 5-stopniową regulacją kierownicy, zwiększy komfort, bezpieczeństwo malucha, a także posłuży mu przez kilka następnych lat. Niewielka waga modelu, która wynosi 2,2 kg, ułatwi jego transport. Jest to spory atut, gdyż w sklepach często można spotkać rowerki biegowe, których waga zaczyna się od 3 kg. 

Za sprawą rowerka biegowego dziecko znacznie szybciej nabędzie umiejętności jazdy na rowerze. Samo utrzymanie równowagi jest bardzo ważnym elementem w jego rozwoju. Sprawdź trójkołowe rowerki i jeździki na https://cariboo.eu/pl i zamów prezent-niespodziankę dla Twojego dziecka!