Policjanci z Komisariatu w Piastowie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Może on mieć bezpośredni związek z oszustwem na tzw. „ policjanta”, do którego doszło w dniu 1 sierpnia. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu Policji w Piastowie pod numerem tel. 47 72 46 820 lub drogą elektroniczną na adres: dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci z Komisariatu Policji w Piastowie prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące oszustwa na tzw. ”policjanta”, do którego doszło w dniu 1 sierpnia tego roku. Pokrzywdzona straciła 26 000 zł.

Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny typowanego do tego oszustwa.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Piastowie ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 24, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 820.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

kom. Karolina Kańka

Film Nagranie z monitoringu

Pobierz plik Nagranie z monitoringu (format mp4 - rozmiar 11.23 MB)