Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

Pruszkowscy policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 36-latka, za którym sąd wystawił list gończy oraz dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Zgodnie z dyspozycją poszukiwany trafi do zakładu penitencjarnego.

Pruszkowscy policjanci, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 36-latniego mieszkańca gminy Brwinów. Kryminalni zatrzymali poszukiwanego w Warszawie.

Mężczyzna był poszukiwany, przez Sąd Okręgowy dla Warszawy Pragi, listem gończym, w celu zastosowania tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Sądy dla Warszawy Mokotowa i Pragi Północ wydały za nim nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Za przestępstwa przeciwko mieniu 36-latek spędzi łącznie 2 lata 4 miesiące w zakładzie penitencjarnym.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

 

kom. Karolina Kańka