Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zgodnie z rekomendacją Wojewody Mazowieckiego, Starosta Pruszkowski zwraca się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w budynku Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, przy ulicy Drzymały 30 i filiach urzędu.

Równocześnie bardzo prosimy o wcześniejsze umawianie niezbędnych wizyt w urzędzie – znacznie ułatwi nam to pracę oraz zwiększy Państwa bezpieczeństwo. Można tego dokonać telefonicznie lub przez internet ( z powodu zamknięcia placówek oświatowych liczba urzędników przebywających w pracy również się zmniejszy, liczymy na Państwa wyrozumiałość). W tym celu w poniższym wykazie znajdą Państwo listę numerów telefonów do pracowników Starostwa (nr tel. 22-738-1 + numer wewnętrzny):

WYKAZ TELEFONÓW DO PRACOWNIKÓW

Informujemy, że kasa w urzędzie będzie działać w ograniczonym zakresie, jeśli to możliwe bardzo prosimy o dokonywanie płatności elektronicznych.

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami prosi o składanie wniosków w wersji elektronicznej poprzez wysłanie skanów tych wniosków na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Wszelkich informacji pracownicy wydziału udzielają telefonicznie.
Opłat za wydawane dokumenty można dokonać poprzez system płatności elektronicznych lub zwykłym przelewem. Numer konta bankowego, na który można dokonywać wpłat będzie podany na Dokumencie Obliczenia Opłaty, który otrzymają Państwo po rozpatrzeniu wniosku.
Wnioski o zmianę danych w ewidencji gruntów i budynków, wypisy, wyrysy, informacje z ewidencji gruntów i budynków oraz zbiory danych, informacje z rejestru cen i wartości nieruchomości oraz wnioski o wydanie mapy zasadniczej lub ewidencyjnej są dostępne pod adresem:
Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową, dlatego jeśli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych.

Wiele spraw mogą Państwo załatwić telefonicznie, internetowo, poprzez E-urząd:

kliknij tutaj

Przypominamy też o konieczności przestrzegania zaleceń Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, które znajdą Państwo pod linkiem:

kliknij tutaj

Za wszelkie utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy!