Stand-up PRUSZKÓW! Bartek Strusiński z programem „CO SIĘ MÓWI?” w Pruszkowie

Grafika promocyjna wydarzenia Stand-up PRUSZKÓW! Bartek Strusiński z programem „CO SIĘ MÓWI?” w Pruszkowie

Pruszków szykuje się na wieczór z humorem, który celnie trafia w codzienne absurdy Bartek Strusiński przyjedzie z programem „CO SIĘ MÓWI?”, w którym bierze na warsztat komunikację między ludźmi, niezręczne tematy i te wszystkie rozmowy, po których człowiek myśli: „no tak, dokładnie tak to działa” Jeśli masz ochotę na lekki, żywy stand-up i porządną porcję śmiechu, warto wpaść tego wieczoru na występ.

Szczegóły stand-upu „CO SIĘ MÓWI?”

  • Data: 10 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
  • Miejsce: nie podano
  • Bilety: brak informacji o cenie i wejściówkach
  • Zakup biletów / rezerwacja: brak informacji w opisie wydarzenia

Czego można się spodziewać po wieczorze z Bartkiem Strusińskim?

To będzie stand-up o tym, jak dziwna potrafi być zwykła rozmowa — od tematów, które lepiej zostawić na prywatne wiadomości, po takie, które aż proszą się o wyrzucenie z domowej kolacji Bartek Strusiński prowadzi ten program w luźnym, bezpośrednim stylu, więc zamiast sztywnej sceny dostajemy wieczór, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa i reakcja na żywo.

To propozycja dla osób, które lubią humor o codzienności, relacjach i ludzkich przywarach, ale podany w lekkiej, przewrotnej formie

Link do wydarzenia na Facebooku