
Uwaga, mieszkańcy! Już od 10 lutego 2025 roku czeka nas zmiana w organizacji ruchu na ul. Zachodniej!
Odcinek drogi prowadzący do Parku Mazowsze zostanie zamknięty, co wymusi na kierowcach i pieszych korzystanie z alternatywnych tras. Dowiedz się, jakie są przyczyny tej decyzji i jak najlepiej zaplanować swoją podróż!
Zamknięcie ul. Zachodniej w związku z budową infrastruktury
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Urząd Miasta, zamknięcie ul. Zachodniej będzie miało miejsce na końcowym fragmencie drogi, od mostku na rzece Żbikówce aż do działek ROD. Decyzja ta jest podyktowana koniecznością budowy nowej sieci kanalizacji sanitarnej oraz wodociągowej, co ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców oraz zwiększenie komfortu korzystania z lokalnych udogodnień.Jakie trasy wybrać do Parku Mazowsze?
W związku z zamknięciem ul. Zachodniej, mieszkańcy powinni rozważyć alternatywne trasy dojazdu do Parku Mazowsze. Warto zwrócić uwagę na objazdy prowadzące innymi ulicami, które umożliwią dotarcie do tego popularnego miejsca rekreacyjnego. Mieszkańców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym okresie, a także o dostosowanie się do nowej organizacji ruchu. O wszelkich zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco, aby każdy mógł odpowiednio zaplanować swoje codzienne trasy.Opierając się na: Urząd Miejski w Pruszkowie