UM Pruszków zaprasza na filmową sobotę:
W Pruszkowie rodziny z dziećmi mają wyjątkową okazję do wspólnego spędzenia czasu. Prezydent miasta, Paweł Makuch, serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie filmowe, które już wkrótce odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury "Kamyk". Film "Ups 2! Bunt na arce" to doskonała propozycja dla najmłodszych, która przeniesie ich w świat pełen przygód i emocji.
  • Wydarzenie "Filmowy poranek dla dzieci" organizowane w Pruszkowie.
  • Prezydent miasta, Paweł Makuch, zaprasza na pokaz animacji "Ups 2! Bunt na arce".
  • Seans odbędzie się 25 lutego 2024 roku o godzinie 11:00.
  • Miejsce wydarzenia: Sala audytoryjna Miejskiego Ośrodka Kultury "Kamyk".
  • Opis fabuły filmu: Zwierzaki z Arki Noego wyruszają w pełną przygód podróż w poszukiwaniu nowego domu.
  • Bezpłatne wejściówki będą dostępne od środy, 21 lutego 2024 roku od godziny 9:00.

Pruszków ponownie staje się miejscem, gdzie kultura i rozrywka idą w parze z edukacją. "Filmowy poranek dla dzieci", to inicjatywa ciesząca się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców miasta i ich rodzin. Tym razem na ekranie pojawi się animacja "Ups 2! Bunt na arce" - opowieść o niezwykłej odwadze, przyjaźni i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie. To świetna okazja, aby nauczyć dzieci cennych wartości, jednocześnie zapewniając im doskonałą rozrywkę.

Przygody zwierzaków z Arki Noego, które znajdują się w trudnej sytuacji po utracie zapasów i wyrzuceniu dwójkę przyjaciół za burtę, to fabuła, która z pewnością skradnie serca młodych widzów. Opowieść o poszukiwaniu nowego domu wypełniona jest humorystycznymi i wzruszającymi momentami, przekazując przy tym ważne lekcje o determinacji i sile przyjaźni.

Organizatorzy zapewniają, że wejściówki na seans są całkowicie bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, warto zarezerwować je wcześniej. To doskonała okazja dla rodzin z Pruszkowa i okolic do wspólnego spędzenia czasu oraz doświadczenia magii kina w miłej, rodzinnej atmosferze.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zabawy i edukacji. "Ups 2! Bunt na arce" czeka, aby zabrać Was i Wasze dzieci w niezapomnianą podróż, pełną przygód i niezwykłych odkryć. Zapraszamy!


Źródło: UM Pruszków