Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

Praca w Pruszkowie pilnie potrzebna? - z nami znajdziesz ją szybko

Pruszków to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. Miasto należy do aglomeracji warszawskiej. W Pruszkowie istnieją liczna zakłady przemysłowe. Rozwija się też handel i branża usługowa. Jeśli szukasz pracy w tym mieście, możesz wybierać pomiędzy wieloma ogłoszeniami. Obecnie posiadamy oferty pracy między innymi dla psychoterapeutów, techników utrzymania ruchu, czy grafików.

Grafik w Pruszkowie poszukiwany

Osoba zatrudniona na stanowisku grafika zajmuje się między innymi przygotowywaniem projektów graficznych, opracowywaniem rysunków graficznych, przygotowywaniem wizualizacji 3D, adaptacją projektów do możliwości produkcyjnych, współpracą z klientami, czy przygotowywaniem dokumentacji technicznej. Od osoby ubiegającej się o stanowisko grafika wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego, doświadczenia na podobnym stanowisku, świetnej znajomości programów graficznych wykorzystywanych prze daną firmę, biegłej znajomości języka angielskiego. Osoba, która sprawdzi się na tym stanowisku jest bardzo kreatywna i posiada rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną, jest samodzielna, ale jeśli trzeba potrafi także pracować w grupie. Grafik może liczyć na wysokie wynagrodzenie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych (liczne szkolenia), czy pakiet świadczeń dodatkowych.

Wiele ofert dla techników utrzymania ruchu

Pracownik zatrudniony na stanowisku technika utrzymania ruchu odpowiada za zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i przystosowywanie ich do kolejnych czynności produkcyjnych (jest to konieczne dla utrzymania płynności produkcji), ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych, serwisowanie ich. Od kandydatów na stanowisko technika utrzymania ruchu wymaga się wykształcenia średniego technicznego, znajomości mechaniki maszyn, doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości rysunku technicznego, umiejętności pracy w zespole. Technik utrzymania ruchu może liczyć na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie (często przekraczające średnią krajową).

Jesteś psychoterapeutą? Mamy propozycje pracy dla Ciebie

Psychoterapeuta to specjalista zajmujący się pomocą osobom z zaburzeniami psychicznymi, zaburzeniami emocjonalnymi, a także przechodzących przez trudne sytuacje w życiu. Jego praca polega na prowadzeniu terapii (może być to zarówno terapia indywidualna, jak i grupowa). Żeby zostać psychoterapeutą należy posiadać wykształcenie wyższe (studia na kierunku psychologia, pedagogika czy socjologia), a także zdobyć uprawnienia psychoterapeuty. W tym celu należy ukończyć szkolenie zakończone egzaminem certyfikacyjnym. Kandydat na psychoterapeutę musi być osobą empatyczną, posiadać wysokie kompetencje interpersonalne, potrafić słuchać. Niezmiernie ważna w tym zawodzie jest cierpliwość i odporność na stres. Psychoterapeuta znajdzie zatrudnienie w ośrodkach psychoterapeutycznych, przychodniach, poradniach psychologicznych. Może również zdecydować się na założenie prywatnej praktyki. Sprawdź oferty pracy dla psychoterapeutów

Szukasz pracy w Pruszkowie? Sprawdź ogloszenia na megapraca.pl