Utrudnienia na drogach w związku z XIV Nadarzyńskim Biegiem Rodzinnym 16 czerwca

W związku z XIV Nadarzyńskim Biegiem Rodzinnym o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn, mieszkańcy kilku ulic napotkają na pewne utrudnienia drogowe w najbliższą niedzielę. Wydarzenie sportowe, które przyciąga wielu uczestników, wpłynie na organizację ruchu w godzinach popołudniowych.

  1. Utrudnienia na ulicach Warszawska, Sitarskich, Przejazdowa, Turystyczna.
  2. Zamknięcie dróg w niedzielę, 16 czerwca 2024 r., w godz. 14.00-15.00.
  3. Za bezpieczeństwo odpowiadają funkcjonariusze Policji i Straży Gminnej.
  4. Organizatorzy przepraszają za niedogodności.

W niedzielę, 16 czerwca 2024 r., w godzinach od 14.00 do 15.00, na ulicach Warszawska, Sitarskich, Przejazdowa oraz Turystyczna nastąpi zmiana organizacji ruchu. Jest to związane z organizacją XIV Nadarzyńskiego Biegu Rodzinnego o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn. W związku z tym mieszkańcy tych ulic mogą napotkać trudności w dojazdach do swoich posesji.

Bezpieczeństwo uczestników biegu będzie zapewnione przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji oraz Straży Gminnej. Organizatorzy apelują o wyrozumiałość i cierpliwość w związku z tymi czasowymi utrudnieniami.

Za organizację tego ważnego wydarzenia odpowiedzialne są: Urząd Gminy Nadarzyn, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nadarzynie, Placówka Wsparcia Dziennego „Ognisko Tęcza” GOPS w Nadarzynie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wszystkich mieszkańców prosimy o uwzględnienie tych zmian w swoich planach i ewentualne przearanżowanie harmonogramu podróży. Organizatorzy z góry przepraszają za wszelkie niedogodności i dziękują za zrozumienie.


Wg inf z: Powiat