Starostwo Powiatowe zaprasza na Dzień Dziecka z atrakcją

Już niedługo mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu z okazji Dnia Dziecka! W Pruszkowie odbędzie się festyn „KRĘCIOŁY”, który zapewni mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Szykujcie się na dzień pełen zabawy, nauki i twórczości!

  1. Warsztaty plastyczne i ceramiczne
  2. Spektakle i koncerty
  3. Gry i zabawy dla dzieci
  4. Występy lokalnych artystów

W parku miejskim zaplanowano liczne warsztaty plastyczne i ceramiczne. Dzieci będą mogły wziąć udział w plenerze plastycznym, a także spróbować swoich sił w konkursie malarskim pod hasłem „Kolorowe ślimaki”. Ponadto, będą dostępne warsztaty, na których uczestnicy stworzą upcyklingową biżuterię i bajeczne balony.

Nie zabraknie również atrakcji naukowych. Dla młodych odkrywców przygotowano warsztaty eksperymentalne, na których będą mogli przeprowadzać fascynujące doświadczenia. Dodatkowo, chętni będą mieli okazję zbudować własne instrumenty muzyczne.

Na scenie z kolei zaprezentują się wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury (MDK). W programie przewidziano spektakle teatralne, koncerty wokalno-muzyczne oraz pokazy taneczne. Publiczność będzie miała również okazję posłuchać koncertu uczniów Szkoły Muzycznej oraz występu Karola Bonawentury Mielińskiego. Specjalne miejsce w programie zajmuje koncert „Nauczyciele Dzieciom” oraz energetyczny występ Bębniarzy „African Harmajder”.

Organizatorzy imprezy – Młodzieżowy Dom Kultury, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego, powiat pruszkowski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – zapowiadają, że będzie to dzień pełen wrażeń. „Zapraszamy wszystkich, dużych i małych, na to zakręcone spotkanie – na pewno będzie wesoło i kolorowo” – zachęcają organizatorzy.

W trakcie festynu przewidziano również liczne gry i zabawy, takie jak malowanie twarzy, gry z chustą Klanza oraz konkursy intelektualne, które pozwolą dzieciom rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami, korzystając z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was.


Według informacji z: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie