Walentynkowy wieczór filmowy w Pruszkowie
Czy marzysz o spędzeniu Walentynek pod znakiem miłości i kultury? Pruszków serwuje romantyczną ucztę filmową, której nie możesz przegapić!
  • Walentynki w Pruszkowie wypełnione kinematografią.
  • Bezpłatna projekcja filmu „Hiszpański romans”.
  • Wydarzenie odbędzie się 17 lutego o godz. 18:00.

W tym roku Prezydent Miasta Pruszkowa, Paweł Makuch, postanowił uczcić Walentynki w sposób wyjątkowy, zapraszając wszystkich zakochanych i miłośników dobrego kina na wyjątkowy seans filmowy. „Hiszpański romans”, bo o nim mowa, to film, który zabierze widzów w podróż po emocjonujących zakątkach Hiszpanii, oferując nie tylko rozrywkę, ale i możliwość wspólnego spędzania czasu w atmosferze pełnej miłości i śmiechu.

Seans odbędzie się w przestronnej Sali Audytoryjnej Miejskiego Domu Kultury „Kamyk”, tworząc idealne warunki do spędzenia tego wieczoru w niezapomnianej atmosferze. Co więcej, impreza jest całkowicie darmowa, choć wymaga wcześniejszego zdobycia wejściówek, które będą dostępne od 14 lutego.

"Walentynki to wyjątkowy czas, kiedy serca mogą zabić mocniej we wspólnym rytmie." – przypomina organizator. Warto dodać, że dla ułatwienia uczestnikom, biletów nie trzeba drukować. Można je wygodnie wygenerować w aplikacji i okazać przed wejściem na salę.

Pruszków już od lat słynie z organizowania wartościowych i angażujących wydarzeń kulturalnych, które zacieśniają więzi społeczności lokalnej. Tegoroczne Walentynki nie będą wyjątkiem, a „Hiszpański romans” zapewni nie tylko rozrywkę, ale i chwile pełne refleksji. Nie przegapcie szansy na wspólne celebrowanie miłości w otoczeniu latynoskich temperamentów i intrygujących dialogów. To idealna propozycja na wyjątkowy wieczór dla dwojga, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.


Źródło: Urząd Miejski w Pruszkowie