Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

Wakacje już niebawem. Policjanci pruszkowskiej "drogówki" informują, że punkt kontroli autokarów znajduje się na parking przy ulicy Kuchy róg Powstańców Warszawy od strony torów WKS w Regułach gm. Michałowice.

Punkt kontroli autokarów znajduje się  na parkingu przy ulicy Kuchy róg Powstańców Warszawy  od strony torów WKD, w  miejscowości Reguły (gmina Michałowice)

Przypominamy:

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie będzie przyjmował zgloszenia kontroli:

  • telefonicznie , (22) 758-60-81 do 85 oraz  47 72-46-213 Dyżurny KPP w Pruszkowie, (22) 723-41-70, (22) 753-40-45, (22) 723-73-37 Dyżurny KP Michałowice, Wydział Ruchu Drogowego KPP;
  • za pośrednictwem faksu 47 72-46-207;
  • oraz drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Apelujemy, aby w miarę możliwości, jak najwięcej pojazdów było kierowanych przed zabraniem dzieci do punktu kontroli w Regułach na parking .

 

Aby zapewnić bezpieczny dojazd i powrót do miejsc wypoczynku, policjanci skontrolują zarówno stan techniczny pojazdu, jak i w uzasadnionych przypadkach, dokonają sprawdzenia stanu trzeźwości kierujących. Każdy kierowca otrzyma kopię protokołu kontroli na potwierdzenie. W razie stwierdzenia nieprawidłowości policjanci podejmą działania przewidziane przepisami prawa wobec przewoźnika.

Jednocześnie na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzić, czy autokar, którym planowana jest podróż, posiada aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC.

 

podkom. Karolina Kańka