Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

Dzielnicowi z Pruszkowa zatrzymali 37-latka, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za który ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi pełniąc służbę w podległym rejonie otrzymali informację, że w rejonie ul. Lipowej znajduje się mężczyzna posiadający narkotyki. Udali się we wskazane miejsce i zastali tam opisanego mężczyznę. Podczas kontroli osobistej, w kieszeni spodni znaleźli „zawiniątko” foliowe z zawartością suszu roślinnego.

37-latek został zatrzymany, a susz zabezpieczony. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.