Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

W dniu wczorajszym raszyński Komisariat Policji odwiedziły dzieci, które uczestniczą w czasie ferii zimowych w zajęciach organizowanych przez Centrum Kultury w Raszynie. To pierwsza taka wizyta w nowej siedzibie raszyńskich funkcjonariuszy.

Policyjne działania pn. „Bezpieczne ferie” to także okazja do niecodziennych spotkań z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. W poniedziałek nowoczesną siedzibę raszyńskich funkcjonariuszy odwiedziły dzieci, które zimową przerwę spędzają w ramach akcji "Kulturalne ferie zimowe w CKR 2020".

Najmłodszych gości powitał komendant Komisariatu Policji w Raszynie nadkom. Konrad Łuczyński oraz dzielnicowy sierż.szt. Sebastian Sieńko.

Dzieci zwiedziły budynek komisariatu, mogły zapoznać się z codzienną służbą policjantów oraz miały okazję do obejrzenia sprzętu i radiowozu policyjnego.

Dzielnicowy przypomniał dzieciom także podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, jak zachować się w sytuacji spotkania z obcą osobą oraz jak wezwać pomoc przy użyciu numeru alarmowego 112.

 

mł.asp. Marta Słomińska

  • Dzieci z wizytą w KP w Raszynie.
  • Wizyta dzieci w KP w Raszynie.
  • Wizyta dzieci w KP w Raszynie.