• Czterech poszukiwanych, zatrzymanych jednego dnia

  Pruszkowscy policjanci zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez sądy. Zgodnie z dyspozycją poszukiwani trafią do zakładów penitencjarnych.

 • Interwencja zakończona zarzutami

  Patrolowcy z Pruszkowa zatrzymali 27-latka za posiadanie ponad 150 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Ostateczną decyzję o wymiarze kary podejmie sąd.

 • Odpowie za kradzież materiałów budowlanych

  Pruszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież elektronarzędzi. 18-latek, po tym jak usłyszał zarzut popełnienia kradzieży, nie przyznał się do przestępstwa. Policjantom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów.

 • Nietrzeźwy poszukiwany zatrzymany

  Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 34-latka, który prowadził opla mając prawie promil alkoholu w organizmie. Okazało się, że był on także poszukiwany przez Sąd w Białogardzie.

 • Poszukiwany ENA w rękach pruszkowskich policjantów

  Policjanci z patrolu, zatrzymali 33-letniego mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania przez litewski wymiar sprawiedliwości. Sprawą zajmie się prokuratura i sąd.

 • O bezpieczeństwie z uczniami w Pruszkowie, Młochowie i Komorowie

  Policjantka ze pruszkowskiej komendy odwiedziła szkoły podstawowe w Pruszkowie, Młochowie i Komorowie. Podczas spotkania profilaktycznego funkcjonariuszka przypomniała dzieciom najważniejsze zasady ruchu drogowego dotyczące pieszych, rowerzystów i osób podróżujących samochodami.

 • Dzielnicowy zatrzymał 23-latka z narkotykami

  Dzielnicowy z Pruszkowa, podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymał 23-latka, u którego znalazł narkotyki. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut za łamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 • "Mocna nocna jazda" w Brwinowie, z udziałem policjantów

  Wczoraj w Brwinowie zorganizowana została impreza pod hasłem „Mocna nocna jazda”, dotycząca bezpieczeństwa. Uczestniczyli w nim także policjanci z Brwinowa i Pruszkowa.