• Nieletni odpowiedzą za kradzież telefonu

  Czterech nieletnich w wieku od 12 do 15 lat zostało zatrzymanych przez nadarzyńskich policjantów, w związku z podejrzeniem kradzieży. Ich łupem padł telefon komórkowy, który został odzyskany. Sprawa trafiła do sąd rodzinnego i nieletnich.

 • Międzynarodowy Dzień Mediacji – 17 października, Tydzień Mediacji 14-18.10.2019 r.

  Od 14 do 18 października, w całej Polsce trwa Tydzień Mediacji. To inicjatywa Ministerstwa Sprawiedliwości związana z Międzynarodowym Dniem Mediacji, który od 2005 roku obchodzony jest na świecie w każdy trzeci czwartek października.

 • 13 października 2019 z okazji setnej rocznicy śmierci Antoniego Hrabiego Potulickiego odbył się pierwszy spacer historyczny poświęcony tej zacnej i ważnej dla Pruszkowa postaci

 • Powiatowe Targi Pracy - promocja zawodu policjanta

  Wczoraj w Pruszkowie odbyły się „Powiatowe Targi Pracy”, podczas których nie zabrakło przedstawicieli policji, którą reprezentowali: oficer prasowy pruszkowskiej komendy oraz przedstawicielka Sekcji do spraw Doboru Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji.

 • Okradli firmę, w której pracowali

  Pruszkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież telefonów. Jak wynikało z policyjnych ustaleń, byli oni zatrudnieni w firmie kurierskiej. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Kolejny nieletni zatrzymany z narkotykami

  Patrolowcy z Pruszkowa zatrzymali 14-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Nieletni został już przesłuchany, teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 • Zaginęła Danuta Kaźmierczak

  Policjanci z Łasku poszukują 73-letniej mieszkanki miejscowości Dobra (gmina Sędziejowice), która wyszła do lasu z domu w czwartek 3 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma problemy z pamięcią. WAŻNE!!! Kobieta może reagować na imię Janka, Jasia lub Jancia. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kaźmierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112. Kobieta była widziana na terenie powiatu pruszkowskiego.

 • Nastolatki kradły kosmetyki

  Trzy młode osoby zostały przyłapane na kradzieży kosmetyków. Sprawą dwóch nieletnich w wieku 11 i 12 lat zajmie się sąd rodzinny. Zatrzymana 17-latka usłyszy zarzut kradzieży.

 • Małżeństwo odpowie za przestęstwo narkotykowe

  Policjanci, z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali małżeństwo, a wraz z nim ponad 100 gramów marihuany. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Jednocześnie 21-latek był poszukiwany do zakładu karnego, celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności.