• Kolejne oszustwa metodą na "policjanta" - ostrzegamy, że oszuści wciąż nie odpuszczają

  Oszuści działający metodą "na wnuczka" czy "na policjanta" wciąż oszukują starszych ludzi i wyłudzają pieniądze. Coraz częściej członkowie grup przestępczych podają się za policjantów CBŚP bądź funkcjonariuszy zajmujących się rozpracowywaniem oszustów. Bądźmy ostrożni i nie ufajmy takim telefonom! Przypominamy, że funkcjonariusze Policji nigdy nie proszą o pieniądze

 • 22 października gościliśmy delegację z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży ze Lwowa

 • Działania "Prędkość"

  Dzisiaj, w całym kraju, prowadzone s,a ogólnopolskie działania kontrolo-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo, że nadrzędnym celem działań jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci zwracają uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Sobotni wieczór 19 października przejdzie  do historii naszych Saloników

 • Ogólnopolskie działania policyjne TRUCK & BUS

  Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Truck & Bus”. Mają one na celu ujawnianie i eliminowanie naruszeń obowiązków lub warunków przewozu drogowego rzeczy i osób.

 • Poszukujemy świadków wypadku

  24 maja br. około 11.45 na skrzyżowaniu ul. Al. Wojska Polskiego i ul. Kubusia Puchatka w Pruszkowie, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę st. sierż. Przemysławem Demidziuk tel. (22) 60 46 251.

 • Marihuana w kieszeni

  Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie woreczek z marihuaną. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Zatrzymany w policyjnym pościgu usłyszał 4 zarzuty

  Policjanci z Raszyna zatrzymali 39-latka, który naraził swoją 3-letnia córkę na niebezpieczeństwo. Dziecko przewożone było bez fotelika i zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mężczyzna nie trzymał się dwukrotnie do kontroli drogowej i kierował w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.