• "Węglowy" oszust zatrzymany

  Policjanci z Nadarzyna zatrzymali 41-letniego mieszkańca Zabrza podejrzanego o oszustwo przy sprzedaży węgla. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo oszustwa kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

 • 12 lipca 2019 roku pomiędzy Gminą Grodzisk Mazowiecki, Gminą Miasto Pruszków i Miastem Żyrardów został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy w celu wspólnego działania na rzecz przygotowania ... więcej

  W najbliższy piątek 19 lipca 2019 r. zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Kościuszki! więcej

 • Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

  Kolejni nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani przez policjantów pełniących służbę na terenie powiatu pruszkowskiego. 27-letni obywatel Ukrainy, który kierował skodą, miał w organizmie miał prawie promil alkoholu. 48-letni kierowca forda miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani poniosą odpowiedzialność karną za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 • Przed nami kolejna miejska impreza. Prezydent Miasta Pruszkowa zaprasza na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli "Koncert do północy". W tym roku muzyczne spotkanie z gwiazdami Stanisławą Celińską i Krzes... więcej

 • Marihuana w słoiku

  Kryminalni z Michałowic zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co zgodzenie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współpracy przy opracowaniu Programu współpracy na 2020 rok więcej

 • Święto Policji Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie

  14 lipca 2019 roku, w Brwinowie odbyło się Święto Policji - Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, obchodzone w 100.rocznicę powołania Policji Państwowej. Gościem honorowym uroczystości był Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej, który w asyście młodszego inspektora Jerzego Sztuca – Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie, wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz listy gratulacyjne. Awanse na wyższy stopień policyjny otrzymało łącznie 84 funkcjonariuszy z jednostek i komórek organizacyjnych pruszkowskiej komendy. Po uroczystym apelu odbył się II piknik rodzinny „Bezpieczny Powiat Pruszkowski”.

 • Punkt wydawania Karty Mieszkańca Pruszkowa, Karty Metropolitalnej, Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, Pruszkowskiej Karty Dużej Rodziny oraz Ogólnopolskiej Karty Seniora w dniach od 08 lipca 2019 do ... więcej

 • Odpowie za oszustwa internetowe

  Mieszkanka gminy Nadarzyn straciła pieniądze po tym, jak „zatrudniła się” u 26-letniego mężczyzny w Internecie. Policjanci, intensywnie pracowali nad ustaleniem oferującego pracę i dzięki ich pracy wykrywczej namierzyli oszusta w Warszawie. Okazał się nim 26-latek. Podejrzany usłyszał już zarzuty karne. Grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 • Śmiertelny wypadek w Pruszkowie

  Wczoraj po godzinie 14.00 na ul. Domaniewskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu pojazdu ciężarowego ze skuterem na miejscu zginęła kierująca skuterem. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze!

 • W związku z przebudową skrzyżowania Al. Wojska Polskiego z ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej w dniach od 06.07.2019 r. do dnia 31.07.2019 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu polegająca n... więcej

 • Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany

  Policjanci z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który był poszukiwany dwoma listami gończymi i nakazem doprowadzenia. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi 5,5 roku.