Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Pruszków

Wczoraj po godzinie 14.00 na ul. Domaniewskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu pojazdu ciężarowego ze skuterem na miejscu zginęła kierująca skuterem. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze!

Wczoraj po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ul. Domaniewskiej ze Żbikowską w Pruszkowie, doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego ze skuterem. W wyniku tego tragicznego zdarzenia kierująca skuterem, 66-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję.

Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8  lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Apelujemy do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności !

 

kk


1000 Znaków do wykorzystania