Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie ma zaszczyt zaprosić mieszkańców powiatu pruszkowskiego do wzięcia udziału uroczystościach związanych z tegorocznym Świętem Policji i 100. Rocznica powstania Policji Państwowej Uroczysty apel odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godzinie 12.30 na ul. Rynek w Brwinowie. Po uroczystości, od godziny 13.30 zapraszamy wszystkich na II Piknik Rodzinny „Bezpieczny Powiat Pruszkowski” na placu przy ul. Piłsudskiego i Przejazd.

Z okazji Święta Policji oraz 100.rocznicy powstania Policji Państwowej Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie razem z Burmistrzem Gminy Brwinów serdecznie zapraszają mieszkańców całego powiatu pruszkowskiego do udziału w tej uroczystości. Odbędzie się ona na ul. Rynek w Brwinowie. Zapraszając do udziału mieszkańców całego powiatu, a także wszystkich chętnych mieszkańców Warszawy i Mazowsza, chcemy przybliżyć i zapoznać z naszą służbą jak największą liczbę osób.

Nasze święto rozpoczynamy o godzinie 12.30 uroczystym apelem z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Policji oraz Kompani Reprezentacyjnej Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Podczas tej uroczystości wyróżnieni policjanci awansują na wyższe stopnie policyjne.

Po apelu o godz. 13.30 serdecznie zapraszamy wszystkich na plac przy ul. Piłsudskiego i ul. Przejazd na druga edycję Pikniku Rodzinnego „Bezpieczny Powiat Pruszkowski”. Piknik przygotowali: policjanci KPP w Pruszkowie, Gmina Brwinów, Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, Miasto Pruszków, Miasto Piastów, Gmina Michałowice, Gmina Raszyn i Gmina Nadarzyn.

Podczas pikniku o godz. 14.00 odbędzie się pokaz umiejętności bojowych Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie oraz pokaz wyszkolenia psów policyjnych z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji.

Na piknik przygotowano konkursy, dmuchańce, miasteczko ruchu drogowego, symulator dachowania, wystawę zabytkowych radiowozów i wiele innych atrakcji.

W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie mł.insp. Jerzego Sztuca oraz współorganizatorów serdecznie zapraszamy!