48Media - Rozwiązania WWW dla Biznesu

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat oferty uruchomionej dla dzieci w Mieście Pruszkowie na czas trwającego strajku nauczycieli:

BEZPŁATNE wejście na Basen Kapry (dziecko + opiekun) za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej ze szkoły pruszkowskiej. Wejście na basen w godzinach 9:00 – 15:00.

Uczniowie "zerówek" nie posiadający legitymacji proszeni są o podanie numeru szkoły, do której uczęszczają.

BEZPŁATNE wejście na wystawę w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego i zwiedzanie wraz z przewodnikiem w godzinach 9:00 - 16:00. Wejście po okazaniu aktualnej legitymacji szkolnej ze szkoły pruszkowskiej.

BEZPŁATNY udział dzieci w piątek 12 kwietnia 2019 r. w zajęciach tanecznych przeprowadzanych w szkołach przez Dance Imperium Centrum Tańca i Ruchu (wg potrzeb zgłoszonych przez Dyrektorów szkół).

BEZPŁATNE zajęcia sportowe w Centrum Kultury i Sportu w godzinach 10:00 – 14:00 w dniach 10-12 kwietnia, na boisku lub w hali sportowej. Na miejscu będą 2 osoby z uprawnieniami pedagogicznymi, które przeprowadzą zajęcia dla: - grupy 20 dzieci w wieku do 10 lat lub - grupy 30 dzieci w wieku do 15 lat. W przypadku braku pogody, zajęcia zostaną przeprowadzone wyłącznie na hali sportowej. Zapisy pod numerem telefonu: 787 000 275.

Od jutra (czwartek 11 kwietnia 2019 r.) na terenie parkingu Urzędu Miasta przy ul. J. I. Kraszewskiego 14/16, w każdy dzień powszedni w czasie trwania strajku nauczycieli, rozstawione będzie Miasteczko Ruchu Drogowego. Zapraszamy do korzystania w godzinach od 10:00 – 15:00. Każdego dnia będzie również można oznakować swój rower. Zabierz rower lub hulajnogę i przyjdź do nas.

Więcej http://strazmiejska.pruszkow.pl/wp/2019/03/24/zabezpiecz-prewencyjnie-swoj-rower-przed-kradzieza/

Serdecznie dziękujemy Dyrektorom Instytucji Miejskich i wszystkim osobom, które wykazały się otwartością i chęcią współpracy w tym wyjątkowym okresie.

W miarę potrzeb i możliwości oferta będzie rozszerzana. Będziemy Państwa na bieżąco informować.

Przypominamy, że cały czas dostępna jest skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


logo RSS

UM Pruszków: Oferta kulturalno-sportowa dla dzieci wraz z opiekunami przygotowana na czas strajku pracowników oświaty