Policjanci pruszkowskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Jego łupem były perfumy o wartości około 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za którą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, komenda w Pruszkowie otrzymała zgłoszenie, że w jednym ze sklepów kosmetycznych doszło do kradzieży. Policjanci udali się na miejsce i ustalili, że 38-letni mieszkaniec Żyrardowa dokonał kradzieży perfum na kwotę około 1000 zł. Mężczyzna został ujętych przez pracownika ochrony i przekazany mundurowym.

38-latek został zatrzymany, a skradziony towar powrócił na sklepowe półki. Dochodzeniowcy wczoraj przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

kk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.