Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa obyły się 25 lutego. W jej szeregi wybranych zostało 28 przedstawicieli młodzieży z pruszkowskich szkół podstawowych oraz średnich. Głosowano w 14 okręgach wyborczych. Wyniki wyborów zostały opublikowane 1 marca.

W dniu dzisiejszym, tj. 7 marca Radni Młodzieżowej Rady Miasta spotkali się w Urzędzie Miasta Pruszkowa, by poznać tajniki pracy samorządu gminnego, kompetencje i zasady funkcjonowania Urzędu i spotkać się z Prezydentem Miasta i podwładnymi mu pracownikami.

I posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa II kadencji odbędzie się w oranżerii Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie w najbliższy czwartek, 14 marca 2019 roku o godzinie 17.00.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej sesji.

Miejska Komisja Wyborcza w Pruszkowie

Mieszkańcy Miasta Pruszkowa  

Zapraszam na I posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa II kadencji,  które odbędzie się w dniu  14 marca 2019 roku o godz. 17.00 w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie.

Porządek posiedzenia

  1. Otwarcie obrad Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa.
  2. Wręczenie przez Prezydenta Miasta i Miejską Komisję Wyborczą  zaświadczeń o wyborze i mianowaniu członków Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa.
  3. Wybór Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta.
  4. Wybór Sekretarza Młodzieżowej Rady Miasta
  5. Sprawy bieżące, wolne wnioski.

Przewodnicząca
Miejskiej Komisji Wyborczej
(-) Małgorzata Widera

Obwieszczenie o wynikach wyborów


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

UM Pruszków: Młodzieżowa Rada Miasta Pruszkowa