Kryminalni z Michałowic zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w swoim samochodzie ukrył marihuanę. Teraz usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za co zgodzenie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Michałowic, wczoraj przed godziną 19.00, zauważyli trzech młodych mężczyzn stojących przy zaparkowanych samochodach. Podczas legitymowania zachowanie jednego z mężczyzn było niezwykle nerwowe. 25-latek schował coś w swoim samochodzie, w którym czuć było charakterystyczny zapach marihuany. Michałowiccy kryminalni natychmiast zajęli się sprawą i pod dywanikiem fotela kierowcy ujawnili  dwa srebrne „zawiniątka” z suszem roślinnym.

Zabezpieczonym przez funkcjonariuszy suszem roślinnym okazała się być marihuana. 25-letni obywatel Turcji został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za który ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.